litografia (kreda-tusz) w passe-partout, 1926, wym.: 48 x 38 cm (z ramą 68 x 58 cm), sygn. ołówkiem p.d.: p. Marii J. Tycz.... Na pamiątkę L. Wyczółkowski 1926