21

Adam Hofman (ur. 1918 - zm. 2001), Autoportret

Estymacje: 546 - 764 EUR | 2 500 - 3 500 PLN
Dodatkowe opłaty: +5% / 3% Droit de suite

olej, płótno, 1965, wym.: 47 x 35 cm (z ramą 48 x 36 cm), niesygn.

Internetowa Aukcja Wiosenna
16 kwietnia 2020
Cena wywoławcza
437 EUR
546 - 764 EUR
2 500 - 3 500 PLN
Wyświetleń: 48 | Ulubione: 0
SDA Bydgoszcz

SDA Bydgoszcz

Internetowa Aukcja Wiosenna
16 kwietnia 2020

Oferta złożona na 5 minut przed końcem czasu wydłuży czas licytacji tej pozycji o kolejne 2 minuty

Regulamin Aukcji Rzeźby dostępny na stronie: http://files.sda.pl/files/24458/Regulamin.pdf

* - obiekty, do których naliczamy opłatę wynikającą z tzw. droit de suite. Opłata bedzie obliczana gdy równowartość kwoty wylicytowanej przekroczy 1000 zł. Do 500 000 zł wynosi 5% od kwoty wylicytowanej, a powyżej 500 000 zł wynosi 3% od kwoty wylicytowanej.

SDA Bydgoszcz
ul. Fordońska 246
85-766 Bydgoszcz