22

malarz europejski, Portret kobiety

Estymacje: 764 - 983 EUR | 3 500 - 4 500 PLN

olej, płótno, wym.: 29 x 25 cm (z ramą 42 x 47 cm), niesygn.

Internetowa Aukcja Wiosenna
16 kwietnia 2020
Cena wywoławcza
611 EUR
764 - 983 EUR
3 500 - 4 500 PLN
Wyświetleń: 86 | Ulubione: 0
SDA Bydgoszcz

SDA Bydgoszcz

Internetowa Aukcja Wiosenna
16 kwietnia 2020

Oferta złożona na 5 minut przed końcem czasu wydłuży czas licytacji tej pozycji o kolejne 2 minuty

Regulamin Aukcji Rzeźby dostępny na stronie: http://files.sda.pl/files/24458/Regulamin.pdf

* - obiekty, do których naliczamy opłatę wynikającą z tzw. droit de suite. Opłata bedzie obliczana gdy równowartość kwoty wylicytowanej przekroczy 1000 zł. Do 500 000 zł wynosi 5% od kwoty wylicytowanej, a powyżej 500 000 zł wynosi 3% od kwoty wylicytowanej.

SDA Bydgoszcz
ul. Fordońska 246
85-766 Bydgoszcz